0532 497 79 90
info@asmatavanustasi.com

Duvar Boyama Ustası

Duvar Boyama Ustası

Asma Tavan Ustası olarak, boya badana uygulamalarında dikkat edilecek bazı kriterler olduğunu söyleyebiliriz. Asma Tavan Ustası , iyi markalı boya seçimini ilk sıraya koyar. Özellikle alınacak boya da bulunan, uygulama talimatlarına kesinlikle uymak gerekir. Boya uygulanacak yerin, temiz ve nem almaması gerekir. Ayrıca Asma Tavan Ustası olarak, öncelikle tamiratların yapılmasını tavsiye ederiz.
Boyalar tamamen homojen olana dek iyice karıştırılmalıdır. Boya badana yapılacak ortam çok sıcak veya çok soğuk olmamalıdır. Boya badana uygulamaları için bu da önemli bir kriterdir. Boya uygulaması ince katlar halinde yapılmalıdır. Asma Tavan Ustası olarak, boyayı gereğinden fazla inceltilmemesini özellikle tavsiye ederiz. Dikkat edilecek diğer bir hususta, uygulanacak alan şayet parlaksa, matlaştırılmalıdır. Son olarak artan boya için, üzerini kapatacak kadar inceltici koyup, karıştırmadan ağzını kapatarak, serin bir ortamda saklamalıyız.

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.